این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی:

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: نقاط حادثه‌خیز آذربایجان‌غربی برای استقبال از کاروان‌های راهیان نور شناسایی می‌شود و در این باره خوشبختانه سال گذشته هیچ حادثه‌ای در جاده‌های استان به وقوع نپیوست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار، سردار ناصر اصلانی امروز در جلسه هماهنگی ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی به استناد دستورالعمل‌های امنیتی و انتظامی و برای خدمت به زائران شهدا، وظایف مشخصی دارد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: از جمله مهمترین وظایف نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی در خصوص کاروان راهیان نور، ایجاد نظم و امنیت، فعال‌سازی شبکه‌های مخبرین، پیش‌بینی امکانات تامینی و امنیتی،و نیز همراهی کاروان راهیان‌نور توسط پلیس راه و پلیس راهنمایی و رانندگی از لحظه ورود این کاروان‌ها به استان تا لحظه خروج آنان است.
اصلانی تصریح کرد: از سوی دیگر برای امنیت بیش از پیش کاروان‌های زائران‌ راهیان‌نور، نقاط حادثه‌خیز آذربایجان‌غربی برای استقبال از آنها شناسایی می‌شود و در این باره خوشبختانه سال گذشته هیچ حادثه‌ای در جاده‌های استان به وقوع نپیوست.
وی اظهار داشت: متاسفانه جاده‌های جنوبی استان مانند سردشت و پیرانشهر مناسب نبوده و با توجه به اینکه چندین یادمان‌ در این شهرستان‌ها وجود دارد، بنابراین اصلاح نقاط حادثه‌خیز برای ایمنی بیشتر جاده‌های استان از اهمیت خاصی برخوردار است.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی افزود: در این باره امسال، توجیه رانندگان برای عدم بی‌احتیاطی، بازدید فنی از اتوبوس‌ها، استقرار پلیس‌یار در داخل اتوبوس‌ها برای کمک به راننده، بدرقه کاروان راهیان‌نور و نیز ملاحاظات امنیتی در دستور کار قرار می گیرد.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.